UEBLER i21, sklápění 60°

Kód: UE-I-21
17 799 Kč 14 709,92 Kč bez DPH
Do 2 dnů
Můžeme doručit do:
16.7.2024

Nosič Uebler i21 je neuvěřitelně lehký a skladný nosič kol s nosností 60 kg. Rozstupy mezi koly (měřeno mezi ráfky kol) jsou skvělých 22,5 cm. Díky tomu můžete na tomto nosiči převážet velká a robustní kola a elektrokola. Sofistikovaná konstrukce nosiče  propracovaná do sebemenších detailů je dokladem německé preciznosti. Nosiče značky Uebler patří mezi absolutní evropskou špičku.

Proč si koupit nosič u nás? (více zde)

Všechny prodávané nosiče jsou nepoužité v originálním balení s plnou zárukou firmy Uebler.

Hodnocení provozovny ZDE.  

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nosič 2 jízdních kol Uebler i21 je luxusní variantou nosiče od prvotřídního německého výrobce UEBLER. Nosič lze během pár sekund složit a uložit jako běžné zavazadlo. Pro uchycení nosiče je nutno mít vůz vybaven tažným zařízením. Upínací mechanismus je oproti všem ostatním modelům Uebler inovován tak, že nemusíte dotahovat žádnou pákou, jen nosič položíte na TZ a rozevřete, čímž se automaticky fixuje. Mechanismus má i indikaci správného upnutí, aby se předešlo jakýmkoliv problémům. V kombinaci s nízkou váhou celého držáku to dělá z nosiče Uebler i21 vskutku jedničkou na trhu mezi nosiči jízdních kol na tažné zařízení. Nosič je vybaven 13-ti pólovou elektro zástrčkou, kterou lze na 7-mi pólovou změnit pomocí adaptéru viz. související zboží. Nosič je doporučen pro přepravu elektrokol.


PARAMETRY NOSIČE UEBLER i21

Hmotnost 13 kg
Rozměry (v rozloženém stavu) 118 x 69 x 56 cm
Rozměry (ve složeném stavu) 61 x 20 x 60 cm
Rozměry krabice  74 x 73 x 23 cm
Max. rozvor kol 130 cm
Max. váha kola 30 kg
Rozestup mezi koly 220 mm
Max. šířka pneu 2,8" (s UE25010 pásky až 4,5")
Nosnost (kg) 60 kg
Počet pólů v zásuvce 13-ti pólová zástrčka
Počet převážených jízdních kol 2
Průměr rámu trubky/oválu (mm) 45 - 75 mm
Schválený k provozu v ČR Ano
Výklop nosiče Ano 60°
Výrobce UEBLER (Německo)
Zamykání ANO

 

 


VÝBĚR NOSIČE KOL
Rádi vám pomůžeme s výběrem nejvhodnějšího nosiče pro převoz vaši kol (a elektrokol). Zde nemusí platit pravidlo, že nejdražší zařízení je vždy nejlepší. Ačkoliv nosiče vypadají podobně, liší se od sebe v celé řadě parametrů a vlastností, které nejsou zřejmé po přečtení originálních návodů, nebo různých internetových testů.

INSTALACE NOSIČE

Vámi vybraný nosič Vám rádi předvedeme, složíme a nainstalujeme na vaše vozidlo.    

INSTRUKTÁŽ
Ke každému nosiči od nás obdržíte praktické informace, jak s nosičem zacházet, na co si dát pozor, co je důležité při instalaci a jak se o něj starat, aby vám sloužil co nejdelší dobu.

ZÁRUKA
Všechny námi prodávané nosiče pocházejí z distribuční sítě společnosti THULE. Tyto originální výrobky jsou na nejvyšší kvalitativní úrovní a to nejenom v evropských, ale i celosvětových kritériích.

NÁHRADNÍ DÍLY
Ke všem námi prodávaným nosičům máte u nás možnost dokoupit jak příslušenství, tak originální náhradní díly THULE.

SERVIS
Pro nosiče zakoupené u nás poskytujeme také servis. Jsme schopni opravit poškozený nosič, provést výměnu světel, opravit elektroinstalaci, vyměnit zámky, nedestruktivně odemknout zámky na nosiči kol při ztrátě klíčů. 

CENY
Ceny našich výrobků jsou stejné jako, mají ostatní prodejci zapojení v prodejní síti společnosti THULE. Na internetu můžete najít i nosiče za nižší ceny. Je to mu tak proto, že někteří prodejci odebírají zboží od alternativních dodavatelů, často mimo naši republiku. U těchto firem, nemusíte mít vždy jistotu 100% záruky THULE. V případě, že zboží u nich pak reklamujete, můžete narazit na komplikace. Vždy pečlivě zvažte, u kterého prodejce nakoupíte a nemusí to platit jen u výběru nosiče kol.


 
THULAK OSTRAVA


Nejsme jen obyčejný eshop. Všechny výrobky a příslušenství si u nás můžete fyzicky "osahat" a vyzkoušet. Samozřejmostí je odborná montáž a instruktáž, při které názorně ukážeme jak s výrobkem zacházet, aby vám sloužil dlouhé roky i po záruční době. 

Nosiče kol půjčujeme, prodáváme a servisujeme od roku 2014.
Za toto období jsme nasbírali zkušenosti, o které se s vámi rádi podělíme
MONTAZ_THULAK
Instalační a prodejní místo
Thulak Ostrava, Ing. Viktor Špaňhel

Mojžíškové 626/12
712 00 Ostrava - Slezská Ostrava

IČ: 04880501
DIČ: CZ7501295527

Provozní doba
viz kontakty - klikni zde

Telefon

+420 606 694 416 

Kde nás najdete

Google Mapy, Seznam Mapy,  Popis cesty: PDF (375 kB)