ADAPTÉR THULE 926-1 PRO NOSIČ VELOCOMPACT

Kód: 02-9261
Značka: Thule
3 990 Kč 3 297,52 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
16.7.2024

Adaptér pro 4. kolo Thule VeloCompact 926-1 zvyšuje kapacitu nosiče (Thule 926),o jedno jízdní kolo. Vhodný pro všechny jízdní kola a velikosti kol. Nosnost 15 kg (není vhodný pro elektrokola), hmotnost adaptéru Thule 9261 je 2,8 kg. Rozměry: 114x30 mm.

Detailní informace

Detailní popis produktu


KE STAŽENÍ (PDF)


PDF_04
 Návod k použití adaptéru Thule 9261

VIDEO, Thule 9261,
rozbalení, složení, montáž na nosič.
VIDEO, Thule 9261, montáž na nosič.

 
VÝBĚR NOSIČE
Rádi vám pomůžeme s výběrem nejvhodnějšího nosiče pro převoz vaši kol (a elektrokol). Zde nemusí platit pravidlo, že nejdražší zařízení je vždy nejlepší. Ačkoliv nosiče vypadají podobně, liší se od sebe v celé řadě parametrů a vlastností, které nejsou zřejmé po přečtení originálních návodů, nebo různých internetových testů.

INSTALACE NOSIČE
Vámi vybraný nosič Vám rádi předvedeme, složíme a nainstalujeme na vaše vozidlo.    

INSTRUKTÁŽ
Ke každému nosiči od nás obdržíte praktické informace, jak s nosičem zacházet, na co si dát pozor, co je důležité při instalaci a jak se o něj starat, aby vám soužil co nejdelší dobu.

ZÁRUKA
Všechny námi prodávané nosiče pocházejí z distribuční sítě společnosti THULE. Tyto originální výrobky jsou na nejvyšší kvalitativní úrovní a to nejenom v evropských, ale i celosvětových kritériích. 
 
NÁHRADNÍ DÍLY
Ke všem námi prodávaným nosičům máte u nás možnost dokoupit jak příslušenství, tak originální náhradní díly THULE. 
 
SERVIS
V rámci našich služeb nabízíme také servis nosičů kol. Jsme schopni opravit poškozený nosič, vyměnit zámky, odemknout nosič při ztrátě klíčů.   
 
CENY
Ceny našich výrobků jsou stejné jako, mají ostatní prodejci zapojení v prodejní síti společnosti THULE. Na internetu můžete najít i nosiče za nižší ceny. Je to mu tak proto, že někteří prodejci odebírají zboží od alternativních dodavatelů, často mimo naši republiku. U těchto firem, nemusíte mít vždy jistotu záruky, tzn. dnes na internetu existují, ale za půl roku už tomu tak být nemusí. Vždy pečlivě zvažte, u kterého prodejce nakoupíte zboží a nemusí to platit jen u výběru nosiče kol. 


 

THULAK OSTRAVA

Nejsme jen běžný eshop. Všechny výrobky a příslušenství si u nás můžete fyzicky "osahat" a vyzkoušet přímo na autě. Samozřejmostí je odborná montáž a instruktáž, při které názorně ukážeme jak s výrobkem zacházet, aby vám sloužil dlouhé roky i po záruční době. 

Nosiče kol půjčujeme, prodáváme a servisujeme od roku 2014.
Za toto období jsme nasbírali zkušenosti, o které se s vámi rádi podělímeMONTAZ_THULAK
Instalační a prodejní místo
Thulak Ostrava, Ing. Viktor Špaňhel

Mojžíškové 626/12
712 00 Ostrava - Slezská Ostrava

IČ: 04880501
DIČ: CZ7501295527

Provozní doba
viz kontakty - klikni zde


Telefon

+420 606 694 416 

Kde nás najdete

Google Mapy, Seznam MapyPopis cestyPDF (375 kB)

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Adaptér (rozšíření) pro další kolo
Záruka: 5 let